Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

El_moue

powitania, zapoznania...

2360 postów w tym temacie

To jakbyś chciał kiedyś poznać Wolsunga - system który jest moim ulubionym i da się w nim zagrać praktycznie wszystko - to daj znać a chętnie cię wprowadzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć i czołem!:) mam na imię Tomek, jestem studentem i... a po co to wszystko :P lepiej skupmy się na czymś ważniejszym. Jestem fanem fantastyki? Tak, myślę że można tak powiedzieć. Wydaje mi się jednak , że wszyscy tutaj nimi są. Jeśli chodzi natomiast o sesje i RPG to miałem z nimi styczność ale dość znikomą. Pomyślałem: "czas to zmienić !:) " Mam cichą nadzieję , iż pomożecie mi w tym ;) Na koniec proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Za namową kolegi zalogowałem się u Was. Mam dość długi staż jako Gracz i MG. Obecnie zostają mi jedynie ew. sesje w takiej formie jak tutaj. Prowadzę kilka systemów za jakiś czas bym chciał spróbować poprowadzić Earthdawna. Jak tu mogę się zapoznać z panelem dla MG?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem @Aagnar i @Araven

Czy ktoś ma dużo doświadczenia z erpegami czy nie, coś dla każdego powinno się na Strefie znaleźć. Jeśli akurat rekrutacji odpowiedniej nie ma to można sobie w międzyczasie podczytywać co też w już trwających sesjach piszczy. Chęć do prowadzenia też zawsze mile widziana :).

Co do pytania o panel to link poniżej:

Ewentualnie odnośnie zakładania rekrutacji ogólnie. Pewne rzeczy się zdeaktualizowały trochę (np podział podforów w punkcie 2), ale ogólnie najważniejsze rzeczy tu są:

W razie wszelkich pytań zawsze można pytać kogoś z grupy Sidekicks o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie wszystkich. Mam na imię Paweł nie grałem zbyt dużo sesji głównie były to fantasy w świecie warhammera. Zawsze mogę spróbować czegoś nowego, mam nadzieje że będzie okazja do zapoznania się z Wami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Frerus,

witaj i rozgość się :). Fantasy jest tu sporo i innych rzeczy także, więc na pewno będziesz miał okazję do spróbowania czegoś nowego.

Aktywne rekrutacje można znaleźć w panelu sesji.

W razie pytań o forum czy jakichś innych odzywaj się śmiało na PW do kogokolwiek z grupy Sidekicks (Marta, Mroczek, Jedi Master i ja).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej @Frerus, Witamy na Strefie. Na pewno znajdziesz dla siebie coś fajnego. Akurat do Warhammera nikt nie rekrutuje teraz, ale jest pełno innych opcji w różnych klimatach... Z tego co sam obserwuje to trwa rekrutka do Dungeons & Dragons i do sesji w świecie DC Comics, a w innych klimatach też znajdziesz. Śmiało pytaj, nikt tu nie gryzie (chyba, że utożsamia się z wampirem albo wilkołakiem) i na pewno  wiele osób wyciągnie w Twoją stronę pomocną dłoń. Zawsze możesz pisać do sidekicks oni chętnie pomagają. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 10.05.2017 o 11:53, Therek napisał:

Śmiało pytaj, nikt tu nie gryzie (chyba, że utożsamia się z wampirem albo wilkołakiem) (...)

Albo worgenem. ;) 

Witamy serdecznie. Znajdź sobie jakiś avatar, bo te domyślne forumowe bardzo smutne są. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :) Od dłuższego czasu poczytuję różne sesje i postanowiłem się zarejestrować. Jeśli chodzi natomiast o sesje i RPG to nigdy nie uczestniczyłem w tworzącej się przygodzie. Jeśli chodzi o moje zainteresowanie, jest to fantasy i future :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Dragos. O brak doświadczenia się nie martw, szybko załapiesz. Możesz sprawdzić obecne rekrutacje w Panelu Sesji. 

W razie pytań uderzaj śmiało do Sidekicks, czyli L'riota, mroczek, Marty i Jedi Mastera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz