Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

• Ogłoszenia

• Aruna

14 urodziny Strefy   11.09.2017

To już 14 lat wspólnej gry. To również dobra okazja do wspominania i poczytania o tych nieco mniej znanych lub zapomnianych faktach o forum. Nieważne, jak długo jesteś z nami, zapraszamy Cię do tematów urodzinowych. Sto lat, Strefo!
    • Nyx

Wielki Konkurs Urodzinowy!   18.09.2017

Na Strefie trwa Konkurs Urodzinowy,
      Może prestiż nie taki jak Chopinowy
      Literackiego Nobla też za to nie dostaniecie
      Ale będą nagrody jeśli na podium staniecie
      Mogę jeszcze tak długo rymować
      Jednak nie ma co czasu marnować,
      Tu nie ma co czytać - tu trzeba pracować!  

El_moue

powitania, zapoznania...

2455 postów w tym temacie

Hej, @Dziubasinsky - mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. Jak rozumiem, dotąd sesje w realu? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Paranormal ogólnie w realu. Raz brałam udział w zacnej rozgrywce przez fb i nawet myślałam, że dobijemy do końca, ale płonne były me nadzieje -_-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie
Mam 29 lat od 9 interesuje się rpg. Fantastyką i mitami interesowałem się od zawsze. Prowadziłem różne kampanie głównie Wod albo Klanarchie, ale prowadziłem też Warhammera, Savage worlds Superbohaterowie. Jeśli chodzi o wod moim ulubionym systemem jest Wilkołak Apokalipsa, ale pierwszym był Wampir maskarada. 

Zaklimatyzuje się na forum i z pewnością wrzucę jakąś rekrutacje. Choć przyznam szczerze chciałbym pograć trochę jako gracz. Systemy w jakie chciałbym pograć to Channeling the lost- the dreaming, Maid Rpg, Toon, Promethean The Created, Wraith the oblivion. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć @Arheros. :) Rozgość się, rozejrzyj, a pewnie coś dla siebie znajdziesz. Za obecnymi rekrutacjami najlepiej rozejrzeć się w Panelu Sesji. W razie pytań śmiało zawracaj głowę strefowym sidekick'om, czyli L'riotowi, Jedi Masterowi, mroczek i Marcie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, @Arheros:) Mistrzów Gry nigdy dość, chętni na sesję na pewno będą :) Co do grania, może być ciężko z tymi konkretnymi systemami, ale może znajdziesz coś dla siebie - rekrutki pojawiają się co jakiś czas :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz