El_moue

powitania, zapoznania...

2476 postów w tym temacie

@Paranormal ogólnie w realu. Raz brałam udział w zacnej rozgrywce przez fb i nawet myślałam, że dobijemy do końca, ale płonne były me nadzieje -_-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie
Mam 29 lat od 9 interesuje się rpg. Fantastyką i mitami interesowałem się od zawsze. Prowadziłem różne kampanie głównie Wod albo Klanarchie, ale prowadziłem też Warhammera, Savage worlds Superbohaterowie. Jeśli chodzi o wod moim ulubionym systemem jest Wilkołak Apokalipsa, ale pierwszym był Wampir maskarada. 

Zaklimatyzuje się na forum i z pewnością wrzucę jakąś rekrutacje. Choć przyznam szczerze chciałbym pograć trochę jako gracz. Systemy w jakie chciałbym pograć to Channeling the lost- the dreaming, Maid Rpg, Toon, Promethean The Created, Wraith the oblivion. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć @Arheros. :) Rozgość się, rozejrzyj, a pewnie coś dla siebie znajdziesz. Za obecnymi rekrutacjami najlepiej rozejrzeć się w Panelu Sesji. W razie pytań śmiało zawracaj głowę strefowym sidekick'om, czyli L'riotowi, Jedi Masterowi, mroczek i Marcie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, @Arheros:) Mistrzów Gry nigdy dość, chętni na sesję na pewno będą :) Co do grania, może być ciężko z tymi konkretnymi systemami, ale może znajdziesz coś dla siebie - rekrutki pojawiają się co jakiś czas :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

* do karczmy wchodzi nachlany człek z krótkimi brązowymi włosami* Witam, jest *beknięcie* Adam, ale każdy mówi mi blacha.- powiedział i wyciągnął piersówki aby się napić..... A tak na serio to witam ciepło wszystkich na forum i poza nim. Jestem Adam iam nadzieje że razem uda mam się przeprowadzić wiele sesji. Nieważne czy to wh40 czy może D&D, ważne żeby dobrze się bawić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Średniozaawansowany gracz wszelkich przygodówek melduje się na sesje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej wszystkim.
Jestem w gruncie rzeczy półpoczątkującym. Lata temu regularnie grałem na forach, w sesji na żywo uczestniczyłem w gruncie rzeczy raz, ale z  braku czasu pbf wydaje mi się lepszym rozwiązaniem. Przygarnie ktoś na sesję w klimacie urban fantasy/horror/podobne? Nie pogardziłbym również czymś cyberpunkowym/steampunkowym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Blacha34, Falkon100, Teapunk, witajcie na Strefie! Zawsze miło jest widzieć nowych użytkowników.

Mam nadzieję, że znajdziecie rekrutacje do systemów, które was interesują. Teraz może nie być ich za wiele, ale nie przejmujcie się tym, co jakiś czas coś nowego się pojawia. Miejcie więc oczy otwarte i zaglądajcie do działu z rekrutacjami.

W razie pytań walcie śmiało do kogoś z grupy Sidekicks (ja, L'riot, mroczek i Marta), chętnie pomożemy się tu znaleźć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, przybyłem tu z innego forum, witam serdecznie wszystkich! Interesują mnie rożne systemy, zarówno fantasy jak i Świat Mroku. Gorzej z czasem, ale damy radę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć @Lord Melkor,

witaj i rozgość się. Sesji tutaj bywa wiele i różnych więc na pewno znajdziesz coś co wpadnie Ci w oko.

Proponuję zerknąć do panelu sesji gdzie są aktywne rekrutacje.

A jakbyś miał pytania odnośnie funkcjonowania forum to pisz do kogokolwiek z grupy Sidekicks (Jedi Master, Marta, mroczek i ja).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich, a niektórych ponownie. ;)

Dołączyłem do tego jakże zacnego forum jakieś 12 lat temu i byłem przez około dwa lata całkiem aktywnym forumowiczem. Dlaczego odszedłem na tyle czasu? Długa historia... Tak czy inaczej dobrze znów tutaj być. Poznaję niektóre nicki z dawnych czasów, żałuję że nie widzę niektórych... Aż szok, że moje konto jeszcze przetrwało.

Wracam tu bo zatęskniłem znów za czytaniem ogólnie pojętej fikcji. A jeżeli czytać fikcję to wybieram czytanie sesji rpg (klasyki mam już za sobą). Poza tym sesje rpg są jakieś takie..... Świeższe i bardziej na czasie.

Może niedługo w coś nawet zagram lub poprowadzę. 

Tymczasem jeszcze raz serdecznie wszystkich witam. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yo B-)

Dla wszystkich na ogół jestem R, ale limit znaków mi nie dał :C

Jestem tutaj, bo stęskniłam się za sesjami w liczniejszej grupie i to nowych ludzi :)

Nie mam możliwości znalezienia sobie ekipy irl, bo niestety średnio mam czas na długie spotkania. Pisanie postów na forum, pomiędzy pracą i innymi obowiązkami jest dla mnie dostępniejszą opcją. Poza tym po prostu lubię pbfową formę gry, bo czuję, że pozwala mi lepiej rozwinąć postać ;)

Mam nadzieję, że uda nam się razem pograć, pośmiać i ogólnie mieć fun :drinkuje:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do sali wszedł wysoki mężczyzna. Jego blond włosy sięgały ramion, zza okularów na każdym w sali spoczął spokojny wrok szarych oczu. Miał na sobie szary garnitur a w ręku trzymał laskę na której się popierał. - Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i postanowiłem, że postaram się brać czynny udział w sesjach na tym forum i nie psuć dobrej zabawy. - powiedział z promiennym uśmiechem i usiadł na czarnym fotelu który pojawił się obok niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich!

Do tej pory nie miałam okazji grać w tekstowego RPGa. Jakoś nigdy nie miałam odwagi, a zawsze bardzo chciałam.No więc w końcu...może i ja zacznę swoją przygode:) Na razie tylko nie wiem nawet za bardzo jak się w ogóle za to zabrać, dlatego wszelkie wskazówki mile widziane. 

Pozdrawiam!

CichaWoda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Dante i Cicha Woda. :) Zapraszamy. Choć może się to wydawać skomplikowane, to nie jest aż tak bardzo odmienne od zwykłego RPGa. Rozejrzycie się w Panelu za aktywnymi rekrutacjami, bądź po sesjach i życzę udanej zabawy. :) W razie pytań możecie zgłaszać się do naszych Sidekicks, czyli Jedi Mastera, L'riota Marty i mroczek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim! *macha łapką*

W rpg tekstowe grywałam już na kilku forach (głównie tematyczne), w realu już niestety nie grywam (ekipa się rozpadła), a od jakiegoś czasu obserwowałam sobie Strefę i w końcu postanowiłam się zarejestrować. Podoba mi się tutaj przede wszystkim kameralność i brak przepychu, mam nadzieję, że uda mi się pograć w ulubione systemy i że miło spędzę tutaj czas.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i raz jeszcze witam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Część Mashiro, zapraszamy serdecznie. :) W poszukiwaniu rekrutacji zajrzyj do Panelu sesji lub rozejrzyj się po tematach. W razie pytań, możesz śmiało zawracać głowę naszym Sidekicks, czyli Jedi Masterowi, L'riot, Marcie i Mroczek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Na wstępie to jestem tutaj pierwszy raz i liczę na jakąś pomoc gdybym czegoś nie wiedział. Nigdy nie grywałem w tekstowego erpga i dlatego postanowiłem spróbować. Liczę na miłe i ciekawe przygody. Nie omieszkam spróbować sił jako prowadzący. Czas pokaże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, diagor napisał:

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Na wstępie to jestem tutaj pierwszy raz i liczę na jakąś pomoc gdybym czegoś nie wiedział. Nigdy nie grywałem w tekstowego erpga i dlatego postanowiłem spróbować. Liczę na miłe i ciekawe przygody. Nie omieszkam spróbować sił jako prowadzący. Czas pokaże.

Hej diagor. Mamy kilka otwartych rekrutacji, może znajdziesz coś dla siebie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do pomieszczenia niepewnie wchodzi jakaś postać. Rozgląda się po otoczeniu i dopiero po chwili decyduje się zabrać głos. 

-Jestem Niewidzialna. - mówi na tyle głośno, aby otaczające osoby mogły ją zrozumieć - Gram od paru lat, ale z systemami czasami mam problem, bo głównie zajmowałam się storytellingiem. To by było na tyle. 

Szybko zajmuje pierwsze lepsze miejsce i oddycha z ulgą, czując, że przedstawianie się jest już za nią. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Niewidzialna. Siadaj, rozgość się i rozejrzyj za czymś co cię interesuje. W Panelu Sesji możesz prześledzić aktualne rekrutacje, ostatnio parę się pojawiło. W razie ptań możesz śmiało zwracać się do naszych forumowych Sidekicks (Jedi Master, L'riot, Marta i mroczek). :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Jestem tutaj nowy, tzn. na forum i dla mnie pbf jest całkowicie nową formą rpg.

Swego czasu grałem w rpg bardzo dużo. Zaczynałem za czasów pierwszych MiM-ów :)

Moimi ulubinymi systemami są :WRFP, SW i Mag:Wstąpienie, natomiast jestem tak spragniony grania że raczej nie będę się ograniczał tylko do tych systemów.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItam!
Jestem tutaj nowy, jednak z takim systemem (wyglądem strony) dosłownie sięspotkałem wiec miło widzieć znajomy design :D.
Tak w sumie to szukam właśnie MG który poprowadzi przygodę Fallout/TWD/7DTD dla mnie i moich 3 przyjaciół. Nie jesteśmy ani trochę nerwowi... no jedynie czasami jak chodzi o czas oczekiwania na MG. czasami denerwuje (przypadek sprzed tygodnia) jak trzeba czekać na MG przez 10 godzin aż odpisze...:V
Ulubione systemy: Fallout, TWD(The Walking Death), 7DTD (7 Days to die) - Aczkolwiek tu chodzi o uniwersum, bo system gry... przyzwyczaimy się do każdego jeśli MG odpowiednio wytłumaczy.

(Jeśli ktoś zna namiary na takiego co by był chętny, albo prowadził rekrutację na owe (Jeden z 3 systemów) proszę o króciutką wiadomość do mnie z ową informacją ^^

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, ja także jestem nowy. Jestem osobą ze wspomnianej ekipy od kolegi Fieryego. Jesteśmy wygłodniali dobrego RP. Ludzie ratujcie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz