sirParsival

Urodziny

2753 postów w tym temacie

No, tak sobie zalozylem ten temacik, bo z tego co zauwazylem, wchodzimy w okres intensywnego obchodzenia urodzin rolleyes.gif ... sadze, ze tutaj mozna by skladac zyczenia wszystkim tym, ktorzy aktualnie swietuja cool.gif .

a wiec tak:

dzis, jako pierwsze zyczenia urodzinowe w tym temacie, chcialbym serdecznie zyczyc wszystkiego najlepszego naszemu staremu bywalcowi, Mantelowi!!! happy birthday to you, happy birthday to you, happy birthday to you mantel kritz, happy birthday to you...! lachen71.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na mantel all best smile.gif i coby sirParsival spiewac umial a nie rzezil to swoje 100 lat oczko.gif a pozataym vodki strumieniami kobiet setkami udanych sesji i niesmiertelnych bohaterow smile.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się, zgadza smile.gif. Dlatego też Fsyskiego Najlepszego od Twojego Przyjaciela Komputera tongue.gif

oto uroczyste: bZap, bZap krzywy.gif (b od birthday zeby2.gif)

user posted image

No i co by ci komputer... tego... EKHM krzywy.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Mantela K. zeby2.gif

Wszystkiego najgo....to znaczy najlepszego, chciałam powiedzieć lachen71.gif No i jeszcze dłuższego użerania się z nami wszyskimi lachen71.gif

Alles Gute! Alles klar! lachen71.gif

Słowem jednym.... zeby2.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Dużo EXP (aha, moi gracze: MG szykuje niespodziankę...), Zwycięstwa w BG of the month czy MG (a raczej drugie miejsce. Pierwsze chcę ja...) i innych szczęśliwych rzeczy. Do swoich urodzin poczekam do 12 marca...(CHLIP!)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej, ja jestem jakas opozniona, teraz zauwazylam ten temat a zyczenia wczesniej zlozylam na powitaniach....do kasacji..

mantel- wszystkego naaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego duzo cukierkow w zyciu, rozowych okularow, gwazdki z nieba wysadzanej diamentami, prywatnej drabuiny do nieba, szczescia, prawdziwych przyjaciol, samozadowolenia szczescia w milosci pecha do samotnosci...

to tyle smile.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem dobry w takich sprawach, ale, wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i pomyślności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HEPI BERFDEJ!

To chyba na tyle... Mogłem to napisać wczoraj...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż mi się łza w oku zakręciła... dziękuję wszystkim... po prostu brak mi słów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez takich, plz... Bo ja się popłaczę!

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! Ależ to... ROMANTYCZNE! ( lachen71.gif )...

Ehhe... No cóż, zobaczymy co będzie, jak ja będę miał urodziny... chytry.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ezechiel Moebius! Dużo szczęścia, pomyślności no i zwyczajowo, dużo doświadczenia, walk i nowego kompa...

Sto lat! Sto lat!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coż życzyć zawsze można ale on jest chyba z nami jedynie uchem, jako ze ma 0 notek. Fszystkiego nalepszego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja tobie rzyczę szybkiego netu, braku problemów z forum no i udanych sesji.

A tak na marginesie przypominam że już gramy w Wampira.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra skoro tutaj składamy życzenia to WSZYSTKIEGO NAJ.... (tu wpisać co kto lubi) dla wszystkich tych, którzy już w tym roku obchodzili urodziny jak i tych, którzy dopiero będą świętować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak napisałem na GG: Jakie urodziny bez Strefy? A więc...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! Nadril, sirParsival...Niech moc będzie z wami...Mam dla was prezenty...ale szczegóły na Thordynie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Życzenia dla NAdrila i sirParsivala <-- HAPPY BIRTHDAY TO BOTH OF YOU musik21.gifkieliszek.gifdrunk.gificon_keke.gifuser posted image

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech wam Pan Bóg błogosławi, bo jak On bedzie błogosławił to wszystko będzie jak trzeba !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również dołączam się do życzeń. Udanych sesji i super graczy... oczko.gif Jeszcz raz wszystkiego najlepszego.

See ya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie powtarzając się, dodam tylko byście mieli szalonych graczy którzy co krok zadziwiają swymi pomysłami i wspaniałych MG, którzy dają wiele wątków i świetne, wciągające fabylarne gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh, dzieki wszystkim tym, ktorzy pamietali... albo moze zauwazyli tongue.gif

no wiec ja rowniez zycze nadrilowi wszyyyyyyyyyyyyystkiego najlepszego, milych i przyjemnych sesji, oby twoje postacie nigdy nie umarly (np. huss taki cool.gif ), wieelu, wielu poziomow, przyjaznych wspol-graczy (np. takich jak JA rolleyes.gif )i ... ... ... ... ... no i ogolnie wszystkiego, czego tylko chcesz!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIECH NAM GWIAZDKA POMYSLNOSCI... zeby2.gif

Wszystkiego najnajnajnajnajnajnajnajnajnajnaj...naj dla Nadrila i sirParsivala!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję bardzo wszystkim, ehh łezka się w oku kreci, juz 16 lat na tym świecie.

Chciałbym przy okazji zyczyć wszystkiego najlpeszego SirParsivalowi, fajnych sesji, wyrozumiałych MG-ków i dobrych stopni w szkole.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz