Xanadan

Co przedstawia twój avatar?!

8018 postów w tym temacie

No właśnie, mój ulubiony rodzaj tematu. Wiem, że jest już temat Avatars, ale tam nie piszemy ich genezy, tylko mówimy skąd wziąć i takie tam... A tu opiszcie co przedstawia i czemu akurat On.

Mój to dobrze znany Slayer perk z Fallout'a. Daje niezłe bonusy do walki bliskiego kontaktu, a i dobrze się prezentuje jako MG (taki władczy).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój avatar przedstawia Spell Breakera, moją ulubioną jednostkę z Warcrafta III.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie. Sprawa jest jasna. To moje najładniejsze zdjęcie. Co z tego, że nieaktualne (już z 6 lat). Ale jest takie słodziutkie, nie? (a niech który/a spróbuje zaprzeczyć ;P )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A żebym ja wiedział , pozwólcie ze przytoczę post ze wspólnej sali, który przeniosłem tutaj:

"Co do avatarów, to wie ktoś moze co przedstawia mój avatar, bo wstyd się przyznać ale ja nie wiem, po prostu wpisałem kiedyś w wyszukiwarce grafiki google "zeratul" i znalazło mi coś takiego, ale to raczej protossem nie jest. Wie ktoś? "

Wstawiłem go dlatego,ze poszukiwałem fajnego avatara który by nie był zerżniety z jakiejś gry, zobaczyłem te czerwone ślepia i białe zębiska i od razu przypadł mi do gustu, ponawiam pytanie, czy ktoś wie co on przedstawia?

PS. Mam nadzieję ze taka wypowiedź cię zadowoli zeby2.gif ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Boże, miałem na myśli całkiem długie (dwu zdaniowe przynajmniej) wypowiedzi. Czemu go daliście i jego genezę, takie sprawy. Ogólnie historia avatarka.

A więc, jak dla mnie to to jest wampir, z jakiegoś starszego Anime. Niedawno się o tym przekonałem, bo janość w monitorze mam na zero, nie lubię jasności i myślałem, że to czacha. ale na 100% z anime, bo widać, że z filmu, a tylko w anime tak rysują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

H,m..... tarfiłem tu z mysla grania w l5k. Dlatego wybralem sobie avatara podobnego do samuraja czy jakos tako. A ze zaczepilem sie tu na dluzej - przypadek lachen71.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój avatarek na obecną chwilę przedstawia jakiegoś tajemniczego maga. Przypomina mi to trochę postać MG; jest tajemniczy, władczy i nie wiadomo czego sie po nim spodziewać. Avatarki zmieniem często więc za kilka dni może być coś innego.

See ya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadril>> To chyba jeden z wampirów z "Hellsinga".

Mój avatar ... cóż, podobnie. Jakiś czas nie miałem żadnego avatara, ale w końcu pokrążyłem trochę po galeriach i znalazłem tego. Spodobał mi się, nie jest jakiś majestatyczny czy mroczny, taki trochę zwyczajny. Szczery. I jakoś tak mi przypasował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja starałem się znaleźć Avatar przedstawiający moją ulubioną postać z Mangi\ Anime Slayers, a że nie znalazłem to się wkurzyłem i se sam zrobilłem w paincie. A przedstawia on młodą złotą smoczycę Filię ul Copt w postaci ludzkiej z trzeciej serii pt Slayers Try.

P.S. Jakby ktoś znalazł tą osóbke na jakimś avatarku w sieci, prosze o kontakt. Please !!! Bardzo pliiiiiiiiiiiiizz !!!

Edytowane przez halfling Gadułek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avatarka z Filią znajdziesz tu: http://tabris.freeservers.com/filiaimage1.html : ]

Mój Avatar przedstawia poszukiwacza z Zewu Cthulhu. Przemierzył on zapewne dżunglę i czasem chce mi się powiedzieć:

" Doktor Livingstone, jak sądzę " : ]

Edytowane przez Elm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są za duże Elm !!! Ja chce porządny Avatarek z Filią !!! Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! chlip.gifchlip.gifchlip.gifchlip.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój avatar jest z Final Fantasy VII lub VIII, do tej pory zawsze miałam irię, ale teraz nie mogłam jej znaleźć, a potem nie odczytywał mi serwer... ta buźka mi się spodobała i teraz jej używam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Są za duże Elm !!! Ja chce porządny Avatarek z Filią !!! Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! chlip.gifchlip.gifchlip.gifchlip.gif

?!? Za duże?!? To się tnie i zmniejsza. Problem jest jak są za małe. Powiększanie koszmarnie ścina jakość...

Mój av to obrazek z karty do L5k CCG.... przedstawia Ratling (NEZUMI) commandera Pep'trchek... Bardzo lubię ratlingi w L5K (i skaveny w Warhamcu... zeby2.gif ) więc szczurek samuraj jest odpowiedni zeby2.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mój avatar jest z Final Fantasy VII lub VIII

Straszny błąd, rzeczywiście jest z części X, przedstawia Yunę (nie pamiętam dokładnie, bo nigdy nie grałem, ale zagram, obiecałem sobie).

luk0i: a te avatary są o wiele za duże, jak je amniejszysz to będą miały poszarpane kontury, jkażdy kto tak robił wie o co chodzi. Ja poszykam i może coś znajdę.

A co do tematu, to włąśnie o to mi chodzło, geneza, może razem dojdziemy co przedstawia dany avatar, jeśli urzytkownik nie wie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poszarpane kontury?? JAk się zmniejsza?? Dziwna dziwność... a jaki program jest w użyciu? Wiem, że laik jestem ale są takie opcje jak wygładzanie, filtry.... itd... Poza tym zawsze można coś WYCIĽĆ (ja wyciąłem swojego.. zeby2.gif)

Ale chyba powinienem taj zajrzeć zamiast gadać po próżnicy.... chytry.gif

zajrzałem - i na moją głowę to jako awatara mozna wziąć miniaturkę ze strony głównej, poza tym obrazki duże są dobrej jakości, więc ze zmniejszeniem ich nie powinno być dużego problemu...

Czyli że nic nie kumam (w końcu szczurak jestem.... lachen71.gif )

Edytowane przez luk0i

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mój avatar jest z Final Fantasy VII lub VIII

Co fakt, to fakt, ale faktem też jest, jak zauważył Xanadan, że Yuna to z dziesiątki. Moja Shiva też chytry.gif a wzięłam ją, ponieważ: jest niebieska, bardzo lubię tę postać, jest tajemnicza i ma taki mrożący uśmieszek i tajemnicze spojrzenie oczko.gif. Ot, cała filozofia chytry.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moj avatara?

moj avatar nie przedstawia nikogo- ot, po prostu oczko i kawalek twarzy jakiejs dziewczyny...zrobil mi ja kolega, bo go poprosilam, zeby zrobil taki, jaki mu sie ze mna kojarzy..nie wiem, czy to rzeczywiscie jest trafne, ale ...podoba mi sie ...ki juz troche go uzywam...smile.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mój to po prostu twarz z RPG makera 2003- od kiedy tylko go ozbaczyłem (jeszcze w strej wersji, bardziej dziecinnej) wiedziałem że gościa stworzyli dla mnie zeby2.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, mój no chyba nie musze go przedstawiać. Jeśli ktoś grał w Wampira Maskarade na kompie to wie o kogo chodzi. vamp3.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm a moj to kot z alicji w krainie czarow ... czy cos takiego smile.gif w kazdym razie mi sie spodobal. a czemu on skojarzyl mi sie z opowiadaniem sapokowskiego, ktore jest notabene moim ulubinym jego opowiadaniem. a pozatym ten kot ma odruchy w moim stylu smile.gif i podobne texty smile.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój avatar przedstawia... (nikt by tego nie zgadł więc powiem) Drowa!

Ale zaskoczenie, nie?

A tak serio to strasznie lubie drowy i mam ze 20 avatarków na różne okazje... smile.gif

(te 20 to lekka przesada, ale dobrze brzmi... tongue.gif)

Nie "drowa" tylko drow... icon_wtf.gif

Mroczny elf w świecie Forgetten Realms, i wogóle D&D...

EDIT

takie rzeczy dopisuj do postów, a nie pisz nowe. Od tego jest funkcja ZMIEŃ

Thomas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to lub kto to "Drowa" tongue.gif

halfling Gadułek --> jak chcesz podeslij mi duze foto ja znim cosik zrobic moge - przynajmniej sprobowac - bo pare narzedzi do grafy mam zeby2.gif

Wal jak cosik na pw lachen71.gif

EDIT

To się tyczy was wszystkich...

Thomas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

luk0i: Idiotą nie jestem i wiem, że można wycinać, zmiejszać itp. Tyle, że to nie skutkuje, bo one są za DUŻE. Nie chce avatara z samym okiem, albo na którym nic nie widac bo oryginalny obrazek był za duży, a zmniejszanie przyniosło koszmarne efekty !!!

A tak przy okazji: z programów graficznych mam tylko Painta.

xanadan: Dzięki, ze mi poszukasz. Dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmiana avatara. Teraz mój avatar przedstawia bardzo miłego pana który się zowie Mordath, i pochodzi z universum komiksów CrossGen, a dokładniej z serii Sojourn (Wyprawa). Co prawda za pierwszego życia wyglądał znacznie lepiej, ale ten widok tesh jest całkiem porządny. Swoją drogą polecam komiksy z CrossGena

CROSSGEN

See ya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NA moim avatarze widac jak strzelam z łuku na Gunwaldzie. tongue.gif Tam było fantastycznie zeby2.gif więc narazie zostaje ten avatar może kiedyś go zmienie...

Acha ten łuk ma naciąg 18 kg i pochodziłz Malborka... tongue.gif

Edytowane przez Gilbert

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.