Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

Aeth

Graczu, w co chcesz zagrać?

1592 postów w tym temacie

- Wolsung

- Star Wars, choć tutaj bardziej w klimatach The Old Republic, gdzie większa szansa na mocowładnego :)

- Deadlands, bo westerny zawsze są dobre

- Neuroshima, dobry chrom rządzi

- 7th Sea, piraci na morzach i oceanach

- Stary Świat Mroku, Cross definitywnie, by w końcu mieć szansę, choć jedną, zagrać postacią Nieśmiertelnego B-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym pograł w coś w uniwersum  Harrego Pottera. Jednakże, nie uczniowie w Hogwarcie, a bardziej dorośli czarodzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ooookeeeej... Mam podstawy by się tutaj wypowiedzieć :D

Zagrałbym w jakiegoś WoDa! Albo WH40k! Albo dragonejdże/masseffecty. O, o, o, albo L5K! Albo Exalted! Albo w cokolwiek co nie jest czystym storytellingiem, D&D, Warhammerem, Fatem albo Savage'ami :D chociaż przy fajnym pomyśle w to też bym zagrał pewnie.

Edytowane przez Ferr-kon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od ostatniego mojego posta minęło 3 miesiące, a ja nadal bym pograł w coś w uniwersum harrego pottera XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głównie Warhammer 40k, z biedy może być i Warhammer Fantasy. Zagrałbym również Star Warsy. A dalej to właściwie nie wiem, Harry Potter również może być. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatni post 2 miechy temu, pora na update :)

- Wolsung

- WH40K (tu widzę byłoby nawet już 3 graczy:P )

- Neuroshima

- 7th Sea

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio mam wrażenie, że jest jakaś posucha w rekrutacjach... Co się pojawia coś fajnego, to tylko do celów formalnych, bo już ugadane. :(

A tak przechodząc do meritum to w co bym zagrał... Hmmm...

• DDki 5 - to jest zawsze fajne
  • Star Wars - jw.
  • Gasnące Słońca - jw. :D
  • Wampir - bo czasami trzeba odskoczni w cięższe klimaty ;)
  • Superhero - bo jakoś tak nie za bardzo mi te sesje wychodziły i trzeba się przełamać z nimi ;)
  • coś czego nie miałem okazji grać, ale pomysł mnie zachęci :D 

Głównie klimaty fantasty/space opera, ale innych ciekawych nie odrzucam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam pytanie czy ktoś byłby chętny pograć/poprowadzić coś w Wolsungu? Eventualnie ja mogę pomistrzować, jeżeli znajdą się jacyś chętni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ujmę tak; jeżeli rekrutka będzie rozpisana w ciekawy i zachęcający sposób to na pewno chętni się znajdą. Na Wolsunga zawsze był popyt większy od podaży. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh. Miałem nadzieję raczej pograć niż prowadzić, ale chyba nie ma co oczekiwać zbyt wiele, prawda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz czekać na rekrutkę, ale ostatnio trochę biednie w tej materii. Dobrą opcją bywa wyłapanie jakiejś fajnej sesji, która już trwa i wysłanie do MG wiadomości z pytaniem o możliwości dołączenia w trakcie i jakąś ładną autoreklamą. Jak takie zgłoszenie jest sensowne (na przykład zawiera opis postaci pasującej do drużyny) to mistrzowie często przyłączają taką postać. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam z siebie to może i bym się dołączył. Problem w tym że docelowo chcę podszkolić moją Lepszą Połowę, więc chcę żeby ona też brała w tym udział. Jak już ją namówię na dołączenie i zrobienie postaci, a na to to ona ma cokolwiek długie zęby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo jakaś sesja w Chinach w okresie warlordów albo jakieś survival postapo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Pyrkonie wpadł mi w ręce podręcznik (ha ha, podręcznik. 50 stron z obrazkami) do Beszamelu. Ktoś byłby chętny zagrać zwariowaną, absurdalną sesję w świecie który kręci się wokół żarcia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O Beszamelu tylko słyszałem, spróbowałbym :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 30.04.2017 o 13:20, Sabaal napisał:

Na Pyrkonie wpadł mi w ręce podręcznik (ha ha, podręcznik. 50 stron z obrazkami) do Beszamelu. Ktoś byłby chętny zagrać zwariowaną, absurdalną sesję w świecie który kręci się wokół żarcia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Ferr-kon napisał:

O Beszamelu tylko słyszałem, spróbowałbym :D

Systemik jest banalnie prosty. 2k6, 3 statystyki, 5 ras, dowolność wybierania archetypów. Ot, kupić coś do żarcia, nalać coś do picia i konsumować przygodę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz