Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

• Ogłoszenia

• Aruna

14 urodziny Strefy   11.09.2017

To już 14 lat wspólnej gry. To również dobra okazja do wspominania i poczytania o tych nieco mniej znanych lub zapomnianych faktach o forum. Nieważne, jak długo jesteś z nami, zapraszamy Cię do tematów urodzinowych. Sto lat, Strefo!
    • Nyx

Wielki Konkurs Urodzinowy!   18.09.2017

Na Strefie trwa Konkurs Urodzinowy,
      Może prestiż nie taki jak Chopinowy
      Literackiego Nobla też za to nie dostaniecie
      Ale będą nagrody jeśli na podium staniecie
      Mogę jeszcze tak długo rymować
      Jednak nie ma co czasu marnować,
      Tu nie ma co czytać - tu trzeba pracować!  

Aeth

Graczu, w co chcesz zagrać?

1615 postów w tym temacie

Zagrałbym w urban fantasy, ale "niskopoziomowe", więc skupiające się na zwykłych/prawie zwykłych ludziach, bez ważenia się losów świata, magów przepisujących rzeczywistość na pomiędzy pierwszym i drugim śniadaniem i tak dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Vidar napisał:

Zagrałbym w urban fantasy, ale "niskopoziomowe", więc skupiające się na zwykłych/prawie zwykłych ludziach, bez ważenia się losów świata, magów przepisujących rzeczywistość na pomiędzy pierwszym i drugim śniadaniem i tak dalej.

Wbijaj ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem w tym, że "przepisywanie rzeczywistości" to właśnie domena WoDowego Maga, a cały WoD nieszczególnie mi odpowiada pod względem klimatów.

Edit: Informacje o którymś z Magów (nie pamiętam czy oWoD czy nWoD) czytałem przy okazji ostatniej rekrutacji w tym świecie, i w sumie jedyna frakcja która jako-tako mnie ciekawiła to Void Engineers.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy co masz na myśli mówiąc o przepisywaniu rzeczywistości. Jak dla mnie Mag zawsze był grą jednak blisko ziemi (w końcu owod) i większość historii była o zwykłych ludziach albo dookoła zwykłych ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wolałbym zostawić ten temat wolny od zbyt długich dyskusji, więc w najbliższym czasie odpiszę w statusie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to lista życzeń:

• Sesja modern w klimatach Legend Polskich Allegro
  • Sesja w klimatach książek Łukjanienko Siergieja Nocny/Dzienny Patrol może w krajobrazie Polski :)
  • Star Wars
  • WH 40k najlepiej DH
  • L5K
  • Steampunk, dużo latających statków :P
  • Coś w klimatach Metra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minut temu, Cypher napisał:

No to lista życzeń:

• Steampunk, dużo latających statków :P

To Wolsung, a on nie ma coś szczęścia na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie z Wolsungiem to podobno jest tak że on się nie bardzo na fora nadaje? Takie przynajmniej widziałem opnie że do grania przez internet jest słaby. A tak to właśnie od paru dni się zastanawiam nad kupnem podręczników do niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem Ci tak, prowadziłam Wolsunga i grałam w niego, to drugie całkiem nie dawno. Obie sesję padły, ale z powodów poza systemowych. Spokojnie dawaliśmy radę, walki (i dyskusje) rozgrywane były w osobnym temacie i myślę, że wszyscy mieli z tego mega fun. Przynajmniej ja miałam. Pościgów nie rozgrywaliśmy bo nie było okazji. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jakieś lekkie fantasy...

No i lata temu rzekłem, ale nie pogardziłbym jakimś typowym urban fantasy (substytuty to nie to).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sesja w świecie Firefly. Jest nawet system Serenity RPG, więc może czasem ktoś tworzy takie sesje. Nie osobiście tego systemu, ale uwielbiam klimat świata. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oto moja lista życzeń. Może w końcu uda się zagrać w coś od kiedy wróciłem do Strefy. Może być nawet solowa gra.

- Star Wars, choć bardziej klimaty The Old Republic

- WH40K, może się uda komisarzem w końcu zagrać

- L5K

- oWoD, i może w końcu nieśmiertelnym w crossowej przygodzie ? (postać stworzona dobre 10 lat temu i do do dziś nie zagrałem nią ani razu nigdzie. Awersja do Highlandera i tylko cała reszta brana pod uwagę?)

- WFRP i Errant Knight z dodatku Rycerze Graala o Bretonii (może być nawet solowa kampania i w końcu zagrać kolejną postacią, która leży od czasów wyjścia dodatku)

- Wolsung (i kolejna ciągle oczekująca postać)

- Neuroshima i chrom

Czy proszę o zbyt wiele? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Neuroshima:) - moja jedyna prośba.

Pozdrawiam merill

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miesiąc minął, brak nowych rekrutacji, człowiek ciągle czeka i szuka. Może ktoś przygarnie z aktualnych sesji??  Może w końcu uda się zagrać w coś od kiedy wróciłem do Strefy. I zmieniam też listę życzeń, bo poprzednia była chyba zbyt "wymagająca"...

- Star Wars

- WH40K

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja (jako, że sesja Cyphera ani Amandira nie wystartowała) mam teraz wielką chęć zagrać w sesji opartej bardziej na intrygach niż walkach, oraz w sesji w której jesteśmy grupą przestępców z misją (przemytnicy typu Firefly lub SW, grupa do jakiejś kradzieży w stylu Oceans eleven?) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz