Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

Aruna

Nieobecności

1871 postów w tym temacie

Ja również, ale że w sumie chyba większość osób, z którymi łączą mnie sesje też będzie na Pyrkonie, to... well, mało kto się przejmie. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie również nie będzie od soboty (tej) do niedzieli (następnej). ;) Się pojawię w międzyczasie 2 maja, ale poza tym raczej mnie nie uświadczycie... (poza lurkowaniem z telefonu ;) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pyr pyr pyr ;)

Potem raczej jestem, ale pewnie będę wiodła jakieś większe życie towarzyskie, więc opóźnienia mogą wystąpić.

Natomiast jak patrzę na pogodę, to ryzyko podpalenia się jest w tym roku zerowe!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieobecność od dzisiejszego wieczora do środy (przy czym pon-śr może być ograniczona.) Wyjeżdżam się, najpierw do kraju ziemniaków, potem do kraju węgla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadę tam gdzie wszyscy, także też nieobecność ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo niespodziewanie pracująca sobota ;/ Odpisy jutro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znikam na kilka dni. Do wtorku całkowita nieobecność, w środę 3.05 planowany powrót do strefowej aktywności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałam nie zgłaszać, ale na wyjeździe jakoś tak trudno pisać. Jeśli nie pojawią się dzisiaj posty, zaczną się pojawiać jutro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro jadę do szpitala na badania, nie wiem czy mnie tam przetrzymają czy nie w każdym razie chwilowo może mnie nie być przez jakiś czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szykuje mi  się wypad w Świętokrzyskie, więc nieobecny od piątku do niedzieli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katar, kaszel, brak chęci do życia. Będę, ale nie wymagajcie ode mnie zbyt wiele, dopóki mi się nie poprawi ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem trochę chory i nawet żyję, ale dopiero przed chwilą odkryłem, jak bardzo nie mam musku. Więc posty, z którymi niektórymi już trochę zalegam... obawiam się, że pozalegam jeszcze co najmniej do jutra-pojutrza, za co wszystkich zainteresowanych przepraszam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze względu na paskudną zmianę w pracy, w nadchodzącym tygodniu może mnie być mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja wracam do życia i pełnej użyteczności! Ale od wtorku. Bo jutro mam całodzienną wyprawę do Wielkiego Miasta, poważna sprawa. We wtorek, no jak będę miała manę, to jutro wieczorem, zaczną spływać posty tam, gdzie wiszę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do końca tygodnia jestem mocno w kratkę, z całkowitą nieobecnością w piątek. Postaram się odpisywać, ale jak coś proszę szturchać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W niedzielę i poniedziałek nie pojawię się na Strefie. Może jedynie zerknę z komórki, ale szczerze wątpię.

Posting night zaplanowana jest raczej na sobotę niż dzień jutrzejszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieobecność przedłuży mi się do dnia jutrzejszego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieobecność do soboty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zachorzałam. Mam nadzieję, że szybko to zwalczę, ale póki co jest na etapie walczenia z katarem i rzucania inwektyw pod adresem świata i jego niesprawiedliwości!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na czas nieokreślony znikam z forum. Life happens.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bardzo bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość - mniejsze i większe opóźnienia będą się jeszcze zdarzać przez jakieś dziesięć dni, kiedy to kończę maraton zajęciowo-artykułowo-konferencyjny :) Potem wracam do normalności!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz