Aruna

Nieobecności

2068 postów w tym temacie

Do soboty/niedzieli nieobecna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może być trudny tydzień (nadgodziny zapowiedziane do piątku), więc zgłaszam ograniczoną obecność. Mogą być dni, gdy będę normalnie, a mogą być i takie kiedy się nie pojawię w ogóle. Wszystko będzie zależało od tego jak finalnie będzie wyglądał dany dzień w pracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chory, wszelkie posty i doprecyzowanie KP w rekrutacji możliwe w okolicy soboty/niedzieli jak mi trochę grypa odpuści.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W najbliższy weekend nieobecna, jak już zajrzę to pewnie wieczorem i to z komórki najwyżej. Posty nadrobię w poniedziałek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mnie bierze, potencjalna nieobecność do niedzieli/poniedziałku. Tudzież częściowa, jeśli jednak będę na nogach, ale posty mogą wolno spływać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to się do mnie dobrało. Umieram na L4 jak się poprawi to będę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałem nadzieję na delegacji coś odpisywać, ale cały czas była robota, a wieczorami nas wyciągali gościnnie na miasto, a teraz czeka mnie wyjazd na pogrzeb. Co dziś nie odpiszę, to odpiszę dopiero we wtorek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ograniczona obecność przez najbliższe 2 tygodnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będę nieobecny od 19.02 do 23.02

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieobecność wsteczna.

Od weekendu moi domownicy jeden po drugim padają pod wpływem wirusa, który zapewnia praktycznie utratę przytomności na 24h, a później daje objawy grypopodobne. Ja się już wygrzebuję, natomiast kilka dni wyłączenia z życiorysu (w tym i z pracy) sprawiają, że mam co nadrabiać. Posty z mojej strony najwcześniej w piątek. Nie spodziewałabym się ich szybciej, ale kto wie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do końca lutego obecność w kratkę i ogólnie ograniczona. Będą posty ale nIestety z opóźnieniem. Sytuacja może się ciągnąć przez marzec.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli płaciliby za spanie - byłabym milionerką.

Innymi słowy - śpię. I nie mogę się obudzić jak trzeba, a czasem nie mogę utrzymać się na jawie. Tak czy inaczej - pisanie w nocy jest kiepskim planem. Nie zawsze wychodzi, choć to noc jest najlepsza twórczo. Mimo to nawet plany na dzień są zawsze niepewne, więc zakładanie, że "za dwie godziny to zrobię"... jest zgubne teraz.

Spróbuję oduczyć się odkładania na później i zobaczymy wynik. Pożyć chcę trochę.

Idę odpisywać... na część, przynajmniej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skończyłam szkolenia pracowe, ale mam teraz do końca miesiąca szkolenia we własnym teamie i dziale... Jak się okazało są bardziej męczące niż początkowo myślałam. Więc proszę o cierpliwość co do moich postów, będą spływać, ale mogę nie trzymać się terminów. Bo wracam do domu i padam na ryjek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przerwa co najmniej tydzień - problemy rodzinno-organizacyjno-życiowo-nijakie czy jak je tam zwał :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziecko mi się pochorowało, nic poważnego, ale jednak ograniczona obecność/nieobecność do odwołania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety pewne zmiany życiowe sprawiają, że biorę urlop na....2 tygodnie? Ciężko powiedzieć na jak dlugi okres (chciałoby się jak najkrotszy). Odpisy MOŻE w tym czasie się pojawia, ale byłyby one w bardzo nie regularnych odstępach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam współgraczy i MG ale jestem totalnie zaziębiona i zatoki próbują mnie zamordować, mogę mieć lagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie w weekend czeka przeprowadzka, więc moja obecność i odpisy są wątpliwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz