Aruna

Nieobecności

2098 postów w tym temacie

Mam urwanie głowy. Potrójne, albo poczwórne. Chaos wszędzie. Staram się odpisywać na czas, ale wyraźnie wolniej niż zazwyczaj, co ludzie już zauważyli, więc tylko w ramach wyjaśnienia - wszędzie odpiszę, tylko, że robię jeden odpis, a potem wracam do innych spraw i reszta czeka :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szybsza niż planowałam przeprowadzka, do końca weekendu posty mogą pojawiać się z opóźnieniem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komputer odmówił posłuszeństwa wiec z pisaniem postów może być trudniej do odwołania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie mnie o wiele mniej od jutra do 3.04.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjeżdżam na święta, od wtorku raczej już będę normalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W święta też mnie brak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Święta za pasem, do wtorku będzie mnie mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bolą mnie wszystkie mięśnie+gardło, czyli coś mnie rozkłada. I jak każdy prawdziwy mężczyzna w takiej sytuacji - umieram.

Moje posty mogą pojawiać się zatem z opóźnieniem i pozostawiać sporo do życzenia w kwestii jakości kiedy się pojawią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam niestety szpital w domu i usiłuję równocześnie wykonać zlecenia, samej się nie rozchorować, chodzić do pracy i zająć się dzieckiem. W tym napiętym grafiku nie mam już nawet sekundy wolnego czasu dlatego zgłaszam nieobecność do odwołania. Jeśli jakimś cudem się pojawię to przelotem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam współgraczy ale mnie coś przewiało i z racji bólu zatok/gardła strasznie ciężko mi się na czymkolwiek skupić. Dajcie mi dzień czy dwa...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadchodzący tydzień to codziennie intensywne 9-10h w pracy, więc na pewno odbije się to na mojej obecności na Strefie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydawało mi się ze napisałam a jednak nie.. Mam gościa wiec ciężko pisać. Wyjeżdża w środę więc wtedy coś się powinno pojawić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dużo się dzieje w pracy i po pracy, więc mogą być opóźnienia z mojej strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z mojej strony update nieobecności.

Powoli się ogarniam, natomiast mam (jak zwykle) sporo zaległości. W planach jest wrzucenie postów najpóźniej w sobotę, bo później wyjeżdżam na kilka dni i raczej nie zabieram komputera, a pisanie z komórki to zło. Aktualnie Strefę czytam, życzeń żadnego sortu jeszcze nie spełniam. ;) 

Później wyjazd w niedzielę i powrót w piątek z bardzo ograniczoną obecnością i zerową aktywnością postową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problemów z kompem ciąg dalszy więc posty z mojej strony mogą ponawiać się z opóźnieniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leki usypiaja, zasypiam od razu po pracy więc może być różnie przez najbliższe dni.  :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złapałem laga... postaram się jutro ponadrabiać zaległości i przepraszam za opóźnienia, które mogłem spowodować. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieobecność do weekendu na pewno, a potem się zobaczy. Jakby było coś naprawdę ważnego to możecie mnie próbować łapać, ale niczego nie obiecuję ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam młyn w pracy i ciężko mi się skupić  na pisaniu ale w okolicach czw-pt postaram się nadrobić wszystkie zaległości. Z góry przepraszam za opóźnienia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Choróbsko + kolejny ciężki tydzień z nadgodzinami w pracy za pasem, więc może mnie być w tygodniu znowu mało. Dzisiaj nadrabiam zaległości, ale w następnym tygodniu z odpisami może być różnie. W okolicach majówki powinno się już poprawić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ograniczona obecność tak do środy.:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapowiada się tydzień epickich nadgodzin więc rzeczami wymagającymi odgrywania i myślenia zajmę się pewnie nie wcześniej niż w piątek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koty zalały mi lapka winem, brakuje mi tylko plag egipskich ;/ Zobaczę co mi powiedzą w serwisie, ale na razie nie mam na czym pisać ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz