Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

Aruna

X-Men vs Przeznaczenie (Aruna)

1586 postów w tym temacie

Niektórzy twierdzą, że z przeznaczeniem można walczyć. Cóż, nie zawsze jest to wskazane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinno zacząć się od powitania zatem...

Witajcie drodzy gracze. :]

[być może w to miejsce zostanie niegdyś wstawione jakieś lepsze, godne wykwalifikowanego retora powitanie, ale tymczasowo stać mnie jedynie na to powyżej. Jak ktoś chce ładniejsze powitanie to może podrzucić mi jego treść, a ja ją tu wkleję. ;)]

A teraz niejako od końca (a przynajmniej od środka), czyli limit odpisywania. W rekrutacji pisałam, że może on wynosić 3 lub 4 dni (doby) dla graczy i 3 dla MG. Od was zależy, którą opcję przyjmiemy. O limicie napiszę jeszcze później (tzn. konsekwencje jego nieprzestrzegania dla obu stron itd.). Większość zdecyduje, która wersja się przyjmie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam naszą MG, która, mam nadzieje, będzie łaskawa (taa, jasne :P ) oraz współgraczy, czyli tzw pozostałe marionetki stanowiące lalki, tudzież inne zabawki dla MG :)

Co do limitu. Ja bym był za opcją, że 4 dni. 3 i 3 byłoby fajnie, bo szybko by szło, ale wiadomo jak to w życiu bywa, a post jednak chciałoby się dać. A czasem ten jeden dzień naprawdę wiele daje. Zatem ja głosuję na 4 dla graczy i 3 dla MG.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również witam wszystkich i również jestem za opcją 4/3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie też pasuje 4/3. Kiedy zaczynamy? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej.:D Witam, pozdrawiam i dobrej gry życzę sobie i wam. ;)

Co do limitu, stawiam na razie na 4/3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również optuję za 4/3 ;) A przy okazji witam pozostałych graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, witam.

Odnośnie tempa to nie będę odstawał od innych - 4/3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lenie. :]

Spodziewałam się pytania o rozpoczęcie, acz niekoniecznie od tej osoby, która je zadała. Pierwszy post w przygodzie pojawi się w przedziale 15-17 października (piątek-niedziela). Standardowo wyrażę przy tym nadzieję, że nie nastąpią żadne nieprzewidziane okoliczności losowe, które mogłyby ten termin zmienić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może ja od razu zgłoszę - o czym pisałem już w Nieobecnościach - że jutro (czwartek) wylatuję poza Polskę i wrócę dopiero w kolejny czwartek (21.10.2010). Więc będę mógł odpisać nie wcześniej niż w następny piątek. Chyba więc pierwsza rundka przeleci beze mnie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielka szkoda Graal. I znając życie, ciut więcej niż pierwsza rundka, bo na początku posty lecą błyskawicznie. Ale będziemy osłaniać twoją postać, by nie zginęła za szybko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ona tak łatwo nie ginie ;) Ale dzięki :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ona tak łatwo nie ginie ;) Ale dzięki :]

Nie z takimi dawałam sobie radę. :] (nie mogłam się powstrzymać)

W temacie "Następcy X-Men" możecie przedstawić swoje postacie: avatar, imię i nazwisko i/lub pseudonim, wygląd plus ewentualnie cechy charakteru rzucające się w oczy przy pierwszym spotkaniu (np. wiecznie niezadowolony grymas twarzy).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, szczątkowy opis mojej postaci znalazł się już w odpowiednim do tego temacie i opis będzie uzupełniany na bieżąco :)

Co do zasad odpisywania omówionych przez naszą MG w temacie do przeznaczonym, mogę zapewnić, że się sprawdzają. Może i wydają się dość rygorystyczne, ale przynajmniej dzięki temu sesja trzyma, idzie właściwym tempem i ogólnie jest fajnie, zatem nie przerażajcie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie widzę w nich nic przerażającego. :] No, ale w sumie sam cenię sobie dobre tempo (choć w tej chwili, przez pracę, zrobiłem się bardziej tolerancyjny). Opis dodany, co do uzupełniania jeszcze wstrzymam się z deklaracją, bo mam w zwyczaju o tym zapominać, kiedy już ciekawsze posty są do napisania. :D

Aha, przy okazji chciałem podziękować Arunie za wyrwanie się z kanonu "nastoletnich mutantów". Nie znoszę grać niedojrzałymi postaciami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać przynajmniej, że już jesteśmy oryginalni.

X-Meni mieli już lateks, skóry i całą resztę, ale chyba jeszcze nigdy oficjalnymi uniformami nie były garnitury. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do lateksów też przejdziemy. ;) No a skoro gracie u MG-kobiety, a zdecydowana większość postaci to faceci, cóż... to zobowiązuje. :] Nie żebym coś sugerowała...

A co do dowolności wiekowej to miałam w tym swój perfidny interes. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lateks to zło i mogę już zapewnić, że Alex będzie protestował przeciw infantylnym trykotom :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można mu wydziarać wielkie X na plecach albo klatce :P Ewentualnie dziarę można zrobić nożem :)

Co do garniturów... cóż, trzeba się dobrze prezentować ratując świat, prawda? :D Najwidoczniej postać Bazila i moja doskonale zdają sobie z tego sprawę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie wiem jak w ogóle można wykorzystywać tak zaszczytną rolę Mistrza Gry do napawania się cierpieniem zgrai facetów zmuszonych zakładać żółte portki na niebieskie lateksowe wdzianka i inne takie dziwaczne twory.

Swoją drogą my tu mamy walczyć o prawa mutantów i jakby to już nie było karkołomne zadanie. Teraz pewnie zaczną nas oskarżać o dyskryminowanie kobiet, seksizm czy inne tym podobne.

Osobiście już naprawdę nie mogę doczekać się rozpoczęcia. ;)

Edytowane przez Peter Kus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj uwierz, że nie tylko ty ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Meh, skoro my możemy sobie patrzeć na smukłe lateksowe stroje, to czemu nie pani MG i jedna jedyna graczka?:D Panowie, postawa i przyjąć to po męsku.:lol: Grunt to grać pod publikę.

Mogę mieć upierdliwą prośbę? Założę że tak. Można te opisy wedle jednego schematu wklejać? Tak... estetyczniej.:> Oczywiście to tylko moje zdanie/prośba. :)

Edytowane przez MarcusdeBlack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam estetyczniej :P Niech rządzi wolna amerykanka nie opatrzona żadnymi przypisami prawnymi :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do garniturów... cóż, trzeba się dobrze prezentować ratując świat, prawda? :D Najwidoczniej postać Bazila i moja doskonale zdają sobie z tego sprawę :D

Suit up, men! It's gonna to be legen... wait for it... dary!

Kto oglądał pewien serial ten skojarzy. Ot tak nie mogłem się powstrzymać. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Meh, skoro my możemy sobie patrzeć na smukłe lateksowe stroje, to czemu nie pani MG i jedna jedyna graczka?:D Panowie, postawa i przyjąć to po męsku.:lol: Grunt to grać pod publikę.

Mogę mieć upierdliwą prośbę? Założę że tak. Można te opisy wedle jednego schematu wklejać? Tak... estetyczniej.:> Oczywiście to tylko moje zdanie/prośba. :)

1. Dobra postawa. :]

2. Jeśli przekonasz do tego pozostałych graczy to proszę bardzo. Mnie na chwilę obecną jest to zupełnie obojętne.

Post w przygodzie jest. Z góry uprzedzam, żeby odpuścić sobie marudzenie "nie mieliśmy czasu porozmawiać/poznać się/poderwać jedyną kobiecą postać". Ci, którzy nie padną/nie stracą przytomności będą mieli okazję zrobić to wkrótce. :]

Postaci Graaliona tymczasowo z wami nie ma, dlatego pisałam o siódemce obecnych. No i od mojego pierwszego posta w przygodzie wprowadzamy limit odpisywania. To chyba wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz