Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

• Ogłoszenia

• Aruna

14 urodziny Strefy   11.09.2017

To już 14 lat wspólnej gry. To również dobra okazja do wspominania i poczytania o tych nieco mniej znanych lub zapomnianych faktach o forum. Nieważne, jak długo jesteś z nami, zapraszamy Cię do tematów urodzinowych. Sto lat, Strefo!
    • Nyx

Wielki Konkurs Urodzinowy!   18.09.2017

Na Strefie trwa Konkurs Urodzinowy,
      Może prestiż nie taki jak Chopinowy
      Literackiego Nobla też za to nie dostaniecie
      Ale będą nagrody jeśli na podium staniecie
      Mogę jeszcze tak długo rymować
      Jednak nie ma co czasu marnować,
      Tu nie ma co czytać - tu trzeba pracować!  

Aruna

X-Men vs Przeznaczenie (Aruna)

1658 postów w tym temacie

Aż mi się łezka w oku zakręciła. Skończyła się moja pierwsza sesja na strefie. :) Wprawdzie nie było to dla mnie siedem lat, ale i tak dziękuję wszystkim za te wspólne lata gry. :)

No i z 22 graczy ostało się 6, co za sieczka to była. :D

Zakończenie jest zwyczajnie cudowne. I takie otwarte, czyżby grunt pod kontynuację? :] Ode mnie też pewnie pójdzie ostatni post, chyba że głosik w mojej głowie przekona mnie by nie psuć zakończenia MG. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Aruna napisał:

pamiętam, że chciałeś odejść z Następców. :] Mam nadzieję, że nie żałujesz pozostania.

Zdecydowanie nie. W końcu moje rozważania o odejściu sprawiły, że mogłaś zmobilizować się jeszcze bardziej i wejść na wyżyny, które doprowadziły cię do napisania tak fajnego posta końcowego.

You're welcome ;)

7 godzin temu, Aruna napisał:

Wprawdzie miałam zakończeniem dla Magpie przebić wredotę końca Vestrivana, ale zostawmy to na inną okazję. Bo oczywiście mam nadzieję, że zdołasz mi jeszcze kiedyś zaufać jako MG.

Uwierzę, że jesteś w stanie jak zobaczę. :P Ale żeby zobaczyć to teraz musiała byś mnie skusić jakąś fajną rekrutacją. A na starość robię się wybredny. :D

Niemniej kredyt zaufania jest. Będę więc bacznie się przyglądał jeśli coś nowego założysz.

Chociaż prawda jest taka, że drugiej tak zajefajnej postaci jak Magpie pewnie nie zrobię.

Generalnie jednak cieszę się z zakończenia - tak z jego formy jak i z tego, że nastąpiło. Owszem, można by pewnie grać dalej ale nie ma nic gorszego niż niedokończona opowieść. Ta dostała zakończenie i nie zamieniła się w tasiemcowy serial z nieskończoną liczbą sezonów. To ogromny plus z mojej perspektywy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naprawdę jestem pod dużym wrażeniem, bo przyznam szczerze jednak brałem pod uwagę możliwość, że nawet takie połączone siły mogą nie wystarczyć do rozprawienia się z głównym Nemezis i zakończenie wcale nie będzie z "happy endem":]

Aruno, co mogę powiedzieć? Jako MG świetnie prowadziłaś sesję, a wątek dla mojej postaci, który potoczył się w nieoczekiwanym kierunku bardzo mi odpowiadał i determinował do działania, niekiedy na przekór wszystkim ;)

Jak powiedział Aquaman nie wiem kiedy te siedem lat zleciało, bo mam wrażenie jakby się dopiero sesja zaczęła. 

No i jeszcze na koniec pozostawiłaś wybór, który w przypadku Bruce'a oznacza niemal tytaniczną decyzję. Nie omieszkam odpisać ;)

Wszystkim graczom dziękuję za wspólną sesję i siedem lat zabawy. Wspomnienia towarzyszące tej sesji pozostaną na zawsze. Do zobaczenia kiedyś w innych sesjach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O 10.09.2017 o 08:38, Thorongil napisał:

Aż mi się łezka w oku zakręciła. Skończyła się moja pierwsza sesja na strefie. :) Wprawdzie nie było to dla mnie siedem lat, ale i tak dziękuję wszystkim za te wspólne lata gry. :)

No i z 22 graczy ostało się 6, co za sieczka to była. :D

Zakończenie jest zwyczajnie cudowne. I takie otwarte, czyżby grunt pod kontynuację? :] Ode mnie też pewnie pójdzie ostatni post, chyba że głosik w mojej głowie przekona mnie by nie psuć zakończenia MG. ;)

X-Men Następcy oficjalnie się zakończyli, natomiast kto wie, może Wasze postacie pojawią się lub zostaną wspomniane w innych moich sesjach w uniwersum Marvela. ;) 

O 10.09.2017 o 09:09, Jedi Master napisał:

Zdecydowanie nie. W końcu moje rozważania o odejściu sprawiły, że mogłaś zmobilizować się jeszcze bardziej i wejść na wyżyny, które doprowadziły cię do napisania tak fajnego posta końcowego.

You're welcome ;)

Uwierzę, że jesteś w stanie jak zobaczę. :P Ale żeby zobaczyć to teraz musiała byś mnie skusić jakąś fajną rekrutacją. A na starość robię się wybredny. :D

Niemniej kredyt zaufania jest. Będę więc bacznie się przyglądał jeśli coś nowego założysz.

Chociaż prawda jest taka, że drugiej tak zajefajnej postaci jak Magpie pewnie nie zrobię.

Generalnie jednak cieszę się z zakończenia - tak z jego formy jak i z tego, że nastąpiło. Owszem, można by pewnie grać dalej ale nie ma nic gorszego niż niedokończona opowieść. Ta dostała zakończenie i nie zamieniła się w tasiemcowy serial z nieskończoną liczbą sezonów. To ogromny plus z mojej perspektywy.

Kto wie, może sam rownież zdołasz wznieść się na swoje wyżyny i jednak przebić Magpie. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja powiem tak - przeczytałem status, że to koniec i jeszcze nie zapoznałem się z postem. Stąd tu nie będzie podziękowań czy hurra fajnie.

Ale wiecie.

Ja chcę celebrować, a nie przeczytać w pół przytomności. Niemniej, czekam na chwilę z lampką wina, kiedy będę mógł zapoznać się z zakończeniem kampanii :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i w końcu poszły moje trzy grosze do epilogu. :) Ech, będzie mi brakować tej sesji. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładnie było :) I mówię tu i o ostatnim poście (i o tym, jak każdego zostawił z jeszcze jednym, ważnym wyborem, a nie koniec i ciach!), i o całej sesji. Cieszę się, że miałem okazję tu dołączyć. Że Kyle mógł zobaczyć, co zobaczyć i mogłem bawić się nim w tylu różnych sytuacjach - walki z ciemnością, SHIELD, ucieczka z więzienia, Savage Land, laboratoria! Przewinęła nam się tutaj cała galeria charakterystycznych postaci - i mówię tu i o współgraczach, którym posyłam ukłony, i o NPCach. Wiem, że nie mogłem docenić wszystkich, bo przez ich mnogość niektórych tylko liznąłem i ich większa rola jest dla mnie tajemnicą, ale Ci blisko związani z głównym wątkiem i moją postacią byli super. No i Tara, o której do teraz nie wiem, co myśleć!

Pozostaje mi przyłączyć się do podziękowań Aquamana i reszty - dzięki tym jeszcze obecnym i tym nieobecnym, bo wiele razem przeszliśmy, a nasze postaci jeszcze więcej. Istny kalejdoskop. Było prawdziwie komiksowo i XMenowo.

O 10.09.2017 o 02:01, Aruna napisał:

@Vrai, gracz, który nie odchodzi po tym, jak MG robi mu sieczkę z historii postaci, to prawdziwy skarb. :) Za brak focha i przepiękne odegranie osoby, która utraciła tożsamość, dziękuję. Wierzę, że prędzej czy później spotkamy się w innych sesjach.

Dziękuję! Bo to było świetne wyzwanie dla mnie jako gracza, żeby zastanowić się nad kierunkiem myślenia o postaci i puszczenia tego dalej w przygodzie, szczególnie, żeby nie utknąć w angście, ale i nie przejść szybko nad tym do porządku dziennego. Początkowo targały mną bardzo sprzeczne emocje, ale cieszę się, że podjąłem rękawicę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładne i stylowe zakończenie. Dzięki wszystkim za grę, ale przede wszystkim dziękuję Tobie, Aruno, za wspaniałą opowieść i piękne jej zakończenie.

Mam nadzieję, że uda mi się niedługo znaleźć kapkę czasu, by zrobić ostatni odpis w przygodzie. Będzie to zapewne tym samym moje pożegnanie ze Strefą :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz