Marta

MG vs BG (Marta)

7126 postów w tym temacie

No, to już oficjalnie: cześć wszystkim, zaczynamy :)

Na razie jestem w połowie pierwszego posta, po jednej trzeciej rozpisywania postaci (znaczy, Mijo już swoją ma - zajrzyj do Panelu ;) ), po zrobieniu ściągi z mechaniki i napisaniu posta do tematu organizacyjnego, który się pojawi w odpowiednim temacie ;) Myślę, że uwinę się ze wszystkim w ciągu kilku godzin, więc zapewne zanim część z Was w ogóle przeczyta co tu napisałam, ale coś przecież musi być w pierwszym poście ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jest przygoda. Jako napisałam - podróż trwała miesiąc i chciałabym, żeby w swoim pierwszym poście każde z Was zawarło scenkę z rzeczonej podróży. Scenka powinna opisywać jak Wasza postać poradziła sobie z czymś, co stanęło Wam na drodze w czasie kiedy jechaliście do karczmy (może to być walka, może gadanie, może uwodzenie kogoś - co Wam tylko wpadnie do głowy). To taka okazja do przedstawienia swojej postaci w czymś co jest dla niej charakterystyczne i wyrobić, że tak powiem, drużynowe wspomnienia.

Poza tą drobną (bądź nie) retrospekcją potrzebuję normalnego posta oczywiście. Znaczy się: "siedzicie w karczmie co robicie" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm Hm... WITAJCIE ; D

<radość> współgracze....Vrai.. to już nasza trzecia wspólna sesja X D

Nie jestem w stanie obiecać że dzisiaj odpiszę, ale hej! Musimy się rozhulać postowo :3

Pytanie: Czy będzie jakiś temat gdzie można wrzucić postacie czy będziemy tylko, że tak to ujmę... dowiadywać się o nich w trakcie przygody ^_^? Czy znowu coś źle przeczytałam i już jest taki temat O_O ? ALE JA NAPRAWDĘ wszystko przeczytałam dwa razy

EDIT

Z Denerim do karczmy, o której mówiła Cauthrein był miesiąc drogi. Ciężkiej, niewdzięcznej i niebezpiecznej, a pod koniec zwyczajnie paskudnej. Jesień przyszła tego roku wcześnie - a może po prostu przychodziła wcześnie w górach – toteż przez ostatni tydzień byliście bez przerwy mokrzy. Padało bez przerwy, wiał porywisty, zimny wiatr, a do tego nie było dnia bez jakiejś – większej lub mniejszej – potyczki.

Ekhm.. muszę o tym napomknąć... bo ten czytając ten fragment siedziałam przy otwartym oknie uprzednio wychodząc spod prysznica i by móc jakoś ogarnąć posta, bo mam niewiele czasu, nie suszyłam włosów i tylko owinęła się kocem i ojesusmaria czułam się dokładnie jakbym tam była X D przemoczona i zziębnięta i zmęczona po pracy. O zgrozo...

Jeszcze jedno.. no ja właśnie nie mogę znaleźć tej mojej karty.. zlinczuj mnie ale nie mogę : o

Edytowane przez Mijoshi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie ;) Zaplanowałam podstępnie, że założę go po pierwszej kolejce postów, to wtedy wrzucicie sobie tam i swoje scenki przedstawiające i całą resztę informacji ;)

Ach, i już wszyscy, którym robiłam mechanikę mają swe karty, ekwipunki i streszczenia historii w Panelu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale te scenki wrzucimy i tam i do przygody tak?

Damn.. musisz mi wybaczyć... ale moją paradność zużywam w pracy w 100% O_O

Zedytowałam posta swojego powyżej *.*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeszcze jedno.. no ja właśnie nie mogę znaleźć tej mojej karty.. zlinczuj mnie ale nie mogę : o

Nie będę linczować, też miałam problem za każdym razem :D

Panel sesji->Mój panel (pierwsza opcja w słupku po lewej stronie)->Moje karty->Na górze pojawiają Ci się takie mniejsze prostokąciki z nazwami sesji, klikasz w ten z nazwą naszej sesji :)

Ale te scenki wrzucimy i tam i do przygody tak?

Si. Znaczy, może to niepotrzebna komplikacja, ale pomyślałam, że to będzie fajne, takie trochę filmowe, no i przyjemne dla ewentualnych czytaczy ;) Poza tym, chcę kłaść nacisk na poznawanie innych postaci przez ich działanie w sesji i pokazywanie swoich postaci przez działanie w sesji, stąd takie rozwiązanie ;)

czytając ten fragment siedziałam przy otwartym oknie uprzednio wychodząc spod prysznica i by móc jakoś ogarnąć posta, bo mam niewiele czasu, nie suszyłam włosów i tylko owinęła się kocem i ojesusmaria czułam się dokładnie jakbym tam była X D przemoczona i zziębnięta i zmęczona po pracy. O zgrozo...

Ha, zrobiłam klimat :D (co z tego, że z pomocą przypadku, prysznica i koca :D )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W panelu mam tylko x menową, falloutową, buff-iową, i z gsów :{

Aż tak ślepa chyba nie jestem : o

Pomysł ze scenkami w opisach postaci jest Si : D popieram

A no zrobiłaś... do teraz mnie telepie mimo że okno zamknęłam X D

Ej panowie co to za obijanie?! Garanil! Vrai! Ever! : p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i ja witam. Właśnie skończyłem interpretować test (zajęło mi to zbyt wiele czasu...) i zaraz mogę wsiąkać w przygodę.

Charlie - będziesz tak dobra, i skoro innym wrzucasz karty do Panelu, to i mi? Nie chce mi się bawić z PDFem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, mam taki zamiar, bo mi też nie chce się z nim bawić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam już widzę :}

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to rozkręcamy się :). Witam naszą MG, współgraczy! Zabieram się za posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę na jakieś retro, rozmowę przy ognisku czy wspólne podziwianie gwiazd, to jestem otwarty na docowe propozycje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vrai, scenka bardzo ładna (serio, zaraz Ci to o zamrożeniu wrzucę w kartę jako personal quote :D ), ale bez avatara posty wyglądają smutno ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I bez imienia i nazwiska. Tak to jest, jak człowiek mówi "zrobię to PO napisaniu posta". Już edytuję ;)

I dziękuję!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że mój post obędzie się bez doca.

Słucham tego przy pisaniu:

;)

EDIT: Ok, odpisane. Awatar dorzucę jutro :)

Edytowane przez EverAfter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam współgraczy. I mam smutną wiadomość, mój post pojawi się, ale po południu. Jak ten &%^$#@ laptop mi pozwoli, bo się przegrzewa, a pragnę, aby post dorównywał rozmachem waszym :)

Napisał bym ze stanowiska humanusa, ale tutaj klawiatura przyprawia o zawrót głowy. Błagam o wybaczenie i wyrozumiałość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co Ty wiesz o długich popołudniach...

...tak, wiem, nie gram, to powinienem siedzieć cicho :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam Eli! Dopóki Mijoshi cię nie opie... yyy nie zwróci ci uwagi, (Jak mnie u JJ) to możesz pisać :)

A post będzie dziś wieczorem lub jutro, bo nareszcie, o 15:30 ruszam do domu. I tam napisanie posta to kwestia kubka z herbatą, więc luz. Jeszcze raz przepraszam, że was hamuję. Wczoraj zacząłem posta doszedłem do połowy i ... auć, wyłączył się drań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A podobno to zawsze na początku idzie najszybciej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak wiem Vrai X D pijesz do tego flejma z moim udziałem : p cóż jak to pewna pani stwierdziła jestem no lifem więc jak na no lifa przystało mam 5cio dniowe lam party, ale postaram się odpisać jutro bo dziś to ciężko widzę.... zresztą zgłaszałam nieobecność Vraiu *.*

Ale też bym się popędzała... well... postaram się jak najszybciej...

No wybraliście start na tydzień gdzie jest pyrko... - pyrkon, nie idę na pyrko ale np przyjeżdżają ludzie którzy pod pretekstem pyrkonu po prostu wpadają do nas ; p do Poznania jak np nasz LoL Team <z EverAfterem na czele więc go też nie ma X D>

W niedzielę mam 13h pracy to mogę miliard postów naprodukować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mijo - właściwie piłem do posta Charlie z Buffy, gdzie w MGvsBG na początku napisałem, że jak utrzymamy takie tempo, to się zajadę, a ona pocieszyła mnie, że tak to zawsze tylko na początku przygody, a potem się normalizuje :D

Ale bawcie się dobrze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i się znormalizowało przecież :P Aż za bardzo jak na mój gust ;)

Anyway, piszcie szybko te posty, ja już statystyki ostatniego bossa w przygodzie rozpisałam, noooo... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Charlee ja jutro odpisze na 100%

Mam już scenkę wymyśloną :3 napiszę Ci na pw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!