Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

Aquaman

Oświeceni vs Los (Aquaman)

615 postów w tym temacie

Również popieram przeskok i zebranie ekipy w całość i ewentualnymi deklaracjami i jakiejś wzmiance o możliwych efektów w poście.

Choć trochę szkoda, że sesja dobiega końca, bo sprawiła mi wiele radości. Świetnie przemyślany, żyjący świat i postacie. I podziwiam, Aqua, że dałeś pociągnąć tyle osobnych wątków i wciąż zachowywać spójną całość świata i wydarzeń. Chylę czoła przed twym kunsztem. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie w sumie bez różnicy czy sami opisujemy swoje plany, czy robi to MG.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Camper? Tylko twoich deklaracji mi brakuje.

I dzięki wielkie za pokrzepiające słowa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybacz, rozpaczałem nad tym, że moja najdłuższa, najlepsiejsza, najukochanisza sesja nie będzie trwać wiecznie, co może jest odrobinkę nieracjonalne ale lubiłem tak myśleć :)

I generalnie mógłbym spisać moje bardzo obszerne i długo sporządzane plany na przyszłość Erika ale w gruncie rzeczy niezbyt chce mi się to robić wiedząc, że nie będą one miały zbyt dużego wpływu na Valdaan, bo w gruncie rzeczy wszystko sprowadza się do decyzji podjętych podczas negocjacji.

Wiem, że to mogło źle zabrzmieć ale nie mam do ciebie żalu, sam nie tak dawno miałem moment zniechęcenia do sesji- minął ale rozumiem co czujesz i że ty jesteś bardziej obciążony, bo w gruncie rzeczy prowadziłeś miejscami 4,5 mini sesji w jednej tylko sesji- naprawdę podziwiam. Ogólnie mnóstwo dobrych wspomnień i podziwu względem Ciebie.

Spoiler

Chciałbym tylko dodać, że historia Sky, tego jak odkrywała nowy świat, jak emanowała ekscytacją, jak raczkowała w kwestiach relacji damsko-męskich, jak ulegała miłości i magii Valdaan była najpiękniejszą historią jaką kiedykolwiek czytałem, czystą esencją piękna i radości.  Dlatego mroczek, Aqua dziękuję wam za możliwość przeżywania tego wspaniałego doświadczenia, jakim było czytanie waszych wspólnych postów i gdybyście kiedykolwiek zdecydowali się na napisanie książki, to dajcie mi znać na pewno wykupię 100 egzemplaży ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, kochani, ja wiem, że brak przesłania info o planach dla działań waszych postaci może być formą buntu przed zakończeniem sesji, ale bez przesady :P Do tej pory konkretne plany dostałem od jednej osoby. Na plany od reszty czekam do jutra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest post.

Wybaczcie, że tak długo to trwało, ale toczyłem ogromną walkę z weną i próbą ogarnięcia wszystkiego. Ostatecznie i tak nie wyszło tak, jakbym tego chciał, ale też nie tak źle jak się tego obawiałem :)

Jak pisałem w poście informującym o tym, że będzie przeskok - mamy teraz odpowiednik valdaanowego maja. To, co nie zostało przeze mnie uwzględnione w poście przeskokowym, możecie uwzględnić w swoich odpisach dodając do tego może jakieś własne smaczki.

Tymczasem - walczcie o to, by nie walczyć! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś zabrał ze sobą Nielasa? Bo w teorii nie ma uprawnień by być na spotkaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak właściwie to z punktu widzenia postaci Raina nie ma powodu, żeby zabierać Nielasa, ale dla dobra współgracza mogę coś wymyślić, żeby był eskortą obecną na spotkaniu. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Aruna napisał:

ale dla dobra współgracza mogę coś wymyślić, żeby był eskortą obecną na spotkaniu.

Cóż, Nielas jest draati, a to bardzo dobra rekomendacja na ochroniarza :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, wobec tego na razie czekam na rozwój sytuacji. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Thorongil, co do przynależności Nielasa w haremie Rainy, to ona nie będzie na nim nic wymuszała. Tj. będzie mógł bywać na ich "spotkaniach" i stać się częścią "rodziny", ale zmuszać go do tego nie zamierza. No i sama Raina się z nim nie prześpi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ahh kurczę pieczone miałem dodać 2 sprawy w spoilerze w poście ale zapomniałem o obu i teraz pamiętam tylko o jednej.

W poście MG stoi "każde z Oświeconych mogło mieć przy sobie maksymalnie cztery osoby, a Potępiony, który także był zaproszony pertraktacje, mógł zabrać dwie osoby." A w poście Rainy jest mowa o dwóch, trzymam się postu MG ale może warto byłoby sprecyzować, bo sądząc po naszej wymianie zdań w wiadomościach to mogłeś chcieć ograniczyć nas do dwóch osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, spokojnie. Możecie mieć po cztery osoby, tak jak to jest zapisane w poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaaaa. To ja przeoczyłam. Mogę sobie dopisać dwie dodatkowe osoby? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypomniała mi się druga sprawa ze spoiler a. W notatkach z sesji spisałem sobie tylko imię królowej i księżniczki bez tytułów obok i nie jestem pewien, kto jest kim ale zabieram królową, która z tego co pamiętam ma na imię Gisda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz