Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

• Ogłoszenia

• Aruna

14 urodziny Strefy   11.09.2017

To już 14 lat wspólnej gry. To również dobra okazja do wspominania i poczytania o tych nieco mniej znanych lub zapomnianych faktach o forum. Nieważne, jak długo jesteś z nami, zapraszamy Cię do tematów urodzinowych. Sto lat, Strefo!
    • Nyx

Wielki Konkurs Urodzinowy!   18.09.2017

Na Strefie trwa Konkurs Urodzinowy,
      Może prestiż nie taki jak Chopinowy
      Literackiego Nobla też za to nie dostaniecie
      Ale będą nagrody jeśli na podium staniecie
      Mogę jeszcze tak długo rymować
      Jednak nie ma co czasu marnować,
      Tu nie ma co czytać - tu trzeba pracować!  

Aquaman

Oświeceni vs Los (Aquaman)

636 postów w tym temacie

@mroczek planujesz dodać coś Sky? Czy czekasz na reakcję/odpowiedź Valena i Adena?

Wybaczcie, że zadaję to pytanie dopiero teraz, ale byłem pewny, że wciąż czekam na post Aru i dopiero teraz zauważyłem, że ten post już przecież tu jest i czeka na mnie <wstydniś>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszę dzisiaj. Ostatnie dni miałam bardzo w biegu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani,

Wiem, że Aruna będzie pisała posta, w którym ma zamiar ogarnąć co tam Raina przez ten jeden dzień jeszcze robi. Thorongil i mroczek, czy wy również jeszcze coś takiego będziecie pisać?

Dlaczego o to pytam? A dlatego, że jak już pojawią się te wasze posty (które chciałbym by były zakończone na pojawieniu się następnego dnia na polanie) to ja siądę do mojego posta. Do ostatniego posta zamykającego sesję. Stąd też poprosiłbym mroczek i Arunę o deklaracje tutaj lub via PW czy Raina i Sky, jak już otworzę się portale, czy wracają do domu, czy zostają w Valdaan ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Planowałam coś pisać, a skoro już o portalach mowa to czy jakiś NPC deklaruje pewny powrót? Bo Sky chciałaby prosić o przysługę i przekazanie jej ojcu listu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Craig na pewno będzie wracał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sądzę bym coś pisał. Nielas nie ma raczej z kim pogadać. Jeśli na coś jednak wpadnę dam znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Aquaman napisał:

Craig na pewno będzie wracał.

Damn right. Wybaczcie spam, musiałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani moi - stało się.

Po nieco ponad 5 latach sesja Valdaan dobiegła końca.

Z tej też okazji chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy zaszczycili mnie swoim udziałem w niej.

Gdyby nie wy, pewnie sesja zakończyłaby się o wiele szybciej.

Dziękuję wam bardzo za wszystkie emocje, które się pojawiały.

Dziękuję za wspaniałe posty, które były dla mnie dodatkowo motywacją, podobnie jak otrzymywany od was feedback.

Dziękuję za genialnie wykreowane postacie, które żyły i sprawiały, że ten świat również żył.

Jeszcze raz bardzo wam wszystkim dziękuję i do napisania w innych sesjach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha! Wychodzi na to, że jak Raina wspominała o śnie lub pogrążeniu się w majakach, to aż tak daleka od prawdy nie była. Ich ciała zostały na Ziemi.

A tak poza tym to zabrakło mi jakiegoś dobrego epilogu. Aqua, pisz dalej! :P

Ze swojej strony dziękuję Wam za naprawdę długą przygodę. Działo się sporo, grało się świetnie (przynajmniej mi). No i dziękuję za Wasze postacie, których koloryt był jedną z największych zalet tej sesji. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po tylu latach to trochę dziwne uczucie, ze ta historia się zakończyła. Jednak samo zakończenie wydaje mi się bardzo właściwe, słodko-gorzkie, podoba mi się też jego otwartość, dzięki której w sumie każdy może wierzyć w co chce.

Sama gra była super, fantastycznie się bawiłam i wciąż gubię trochę szczękę kiedy patrzę na ten rozbudowany świat. Dziękuje ekipie i przede wszystkim MG za włozony w sesję wysiłek i całe to doświadczenie. :)

Edytowane przez mroczek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba moja pierwsza sesja, która dotrwała do końca i nie padła po drodze. :D

Dziękuję wszystkim za wspólną grę. Było naprawdę świetnie. Ogromny, dobrze przemyślany i żyjący świat, interesujące postacie zarówno NPC jak i graczy, no i fabuła. :) Oby więcej takich sesji. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz