Wszystkie
Fantasy
Horror
Science Fiction
Supermoce
Modern
Strategia
Steampunk
Historyczna
Miasto jedności
Autorski: Fantasy
MG: smok burzy
Status: Otwarta
Graczy: 3-8
Ostatni post: 2017-06-16
Założona: 2016-11-04
- Na początku była krew i wojna. Brat mordował brata, a nasza kraina rozdarta wojnami oraz sporami toczonymi między trzema rasami. Ludźmi, rzemieślnikami o wielkim uporze, zdolnościach do adaptacji i żądzy władzy. Tajemnymi, magicznymi stworzeniami, posiadających wiedzę daleko wykraczającej poza granice umysłów zwykłych śmiertelników i rozumnymi zwierzętami, obdarzone zarówno świadomością, rozumem czy ich dawnymi instynktami. Po wielu latach udało się zażegnać dawne waśnie i stworzyć wspólnie nowy, lepszy świat. Gdzie kraje i ludy żyją w pokoju, tak więc każdego roku, piętnastego maja, obchodzimy dzień początków[/I] - zakończyła przemowę Nalia, niewielka króliczka o szarej sierści i intensywnie niebieskich oczach.

Ubrana była w jasno szare, krótkie spodenki oraz niebieską koszulę w czerwoną kratkę. Po króliku wypowiedź zaczął czerwony smok. Był ubrany w czarny garnitur oraz buty. Spodnie miał białe, średnio pasujące do reszty.

-Wspaniała wypowiedź Nali landrynki są w prawym rogu sali powiedział roszczochrując jej włosy na głowie. Po jego słowach dziewczynka udała się w kierunku wyjścia biorąc z miski stojącej przy wejściu garść owocowych cukierków.

- Dzięki wspólnym wysiłkom trzech ras powstało ogromne miasto, nazywane Unitas City, czyli miasto jedności, gdzie wszystkie rasy mogą wspólnie egzystować i gdzie każdy może spełnić marzenia.

W Unitas City mieszkają wszystkie rasy i żyją w zgodzie ze sobą. Po przemowie ów smoka zebrani zaczęli cieszyć się i wiwatować. Smok gestem dłoni odegnał zebranych, aby każdy poszedł w swoją stronę.

- Musimy wybrać następcę Garena - powiedział cicho wiewiór imieniem Ben.

- Tak. Ma już swoje lata i niedługo może nam zejść z tego świata[/I] - przyznał mu rację bocian.

- Zamierzam ogłosić wybory na nowego burmistrza Unitas City - poinformował człowiek, radny tego miasta.

- Dobrze rozwieście ulotki tam, gdzie się da i poczekamy na nowego burmistrza Unitas City - zakończył mówić starszy sędzia nadzorczy i uderzeniem młotkiem zakończył odprawę.